Mederwerkers

Van de Graaf en Meeusen is een organisatie die wordt gevormd door een mix van vakmanschappen. Gezamenlijk worden de krachten gebundeld en daarmee heeft Van de Graaf en Meeusen een zeer compleet team van vakmensen in huis.

Directie

Sander Meeusen

+31 (0)180 487120
meeusen@vdgm.nl

Mitchel van de Graaf

+31 (0)180 487120
mgraaf@vdgm.nl

Bevrachtingen

Stefan Vilters

+31 (0)180 487120
vilters@vdgm.nl

Mike de Pee

+31 (0)180 487120
mike.depee@vdgm.nl

Duwvaart rederij

Jorg De Ceulaerde

+31 (0)180 487130
ceulaerde@vdgm.nl

Leon Prince

+31 (0)180 487130
prince@vdgm.nl

Administratie

Roger Dam

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Anita van de Graaf

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Frances van Hal-Dommers

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Mariska van de Pol

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Sayra Lacasa

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

PERSONEEL, VEILIGHEID & MILIEU

Kees Telgen

+31 (0)180 487130
telgen@vdgm.nl

Technische dienst

Dirk de Jong

jong@vdgm.nl