fbpx

Medewerkers

Van de Graaf en Meeusen is een organisatie die wordt gevormd door een mix van vakmanschappen. Gezamenlijk worden de krachten gebundeld en daarmee heeft Van de Graaf en Meeusen een zeer compleet team van vakmensen in huis.

Directie

Sander Meeusen

+31 (0)180 487130
meeusen@vdgm.nl

Mitchel van de Graaf

+31 (0)180 487120
mgraaf@vdgm.nl

Bevrachtingen

Jaap van Vliet

+31 (0)180 487120
vliet@vdgm.nl

Mitchel van de Graaf

+31 (0)180 487120
mgraaf@vdgm.nl

Michiel Smit

+31 (0)180 487120
smit@sr-ul.nl

Marianne van der Vliet

+31 (0)180 487120
mvliet@vdgm.nl

Arjan Gloudi

+31 (0)180 487120
gloudi@vdgm.nl

Duwvaart rederij

Sander Meeusen

+31 (0)180 487130
meeusen@vdgm.nl

Jorg De Ceulaerde

+31 (0)180 487130
ceulaerde@vdgm.nl

Leon Prince

+31 (0)180 487130
prince@vdgm.nl

Daniëlle van de Wal

+31 (0)180 487130
wal@vdgm.nl

Administratie

Anita van de Graaf

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Rachel van de Graaf

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Sayra Lacasa

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Roger Dam

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

PERSONEEL, VEILIGHEID & MILIEU

Kees Telgen

+31 (0)180 487130
telgen@vdgm.nl

Leon Prince

+31 (0)180 487130
prince@vdgm.nl

Technische dienst

Dirk de Jong

jong@vdgm.nl

Jan van der Heide

heide@vdgm.nl

Vlootbeheer

Hans van de Graaf

+31 (0)180 487130
graaf@vdgm.nl