fbpx

Ons team

Van de Graaf en Meeusen wordt gekenmerkt door een diversiteit aan vakkennis en expertise. Samen combineren we onze talenten en vaardigheden, waardoor we een sterk en veelzijdig team vormen dat klaarstaat voor elke uitdaging.

Directie

Sander Meeusen

+31 (0)180 487130
meeusen@vdgm.nl

Mitchel van de Graaf

+31 (0)180 487120
mgraaf@vdgm.nl

Bevrachtingen

Jaap van Vliet

+31 (0)180 487120
vliet@vdgm.nl

Michiel Smit

+31 (0)180 487120
smit@sr-ul.nl

Guillaume Lischer

+31 (0)180 487120
Lischer@vdgm.nl

Marianne van der Vliet

+31 (0)180 487120
mvliet@vdgm.nl

Arjan Gloudi

+31 (0)180 487120
gloudi@vdgm.nl

Duwvaart rederij

Jorg De Ceulaerde

+31 (0)180 487130
ceulaerde@vdgm.nl

Thomas van den Oosten

+31 (0)180 487130
oosten@vdgm.nl

Leon Prince

+31 (0)180 487130
prince@vdgm.nl

Administratie

Anita van de Graaf

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Rachel van de Graaf

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Roger Dam

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

Marloes van Oost

+31 (0)180 488048
administratie@vdgm.nl

PERSONEEL, VEILIGHEID & MILIEU

Kees Telgen

+31 (0)180 487130
telgen@vdgm.nl

Technische dienst

Dirk de Jong

jong@vdgm.nl

Jan van der Heide

heide@vdgm.nl

Vlootbeheer

Hans van de Graaf

+31 (0)180 487130
graaf@vdgm.nl